Головна

День визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Сьогодні 2 листопада 2016 р. день визволення нашого легендарного міста від німецько-фашистських загарбників. Це – дата, з якою пов’язане трагічне минуле Каховки та її мешканців в роки жорстокої окупації.
Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дісталася перемога над ворогом, а тому безмежною і глибокою є вдячність каховчан нашим сивочолим ветеранам, справжнім ратникам Вітчизни.
Від імені ДНЗ «Каховський професійний ліцей сфери послуг» хочемо висловити наше велике спасибі всім, хто носить ім’я ветерана війни, хто пройшов пекло фронту, тилу, вистояв, а далі ще й піднімав з руїн народне господарство. Наші побажання йдуть від серця і стосуються перш за все вашого міцного здоров’я, душевної рівноваги, а ще – щоб багато років бути поруч з нами, як найдосвідченіше, наймудріше покоління каховського родоводу.
Вітаємо всіх мешканців міста зі святом – Днем визволення Каховки від німецько-фашистських окупантів. Всім вам – миру, добра, взаєморозуміння. Пам’ятаймо наше минуле і разом з ветеранами думаймо про майбутнє.