Головна

1 вересня - День Знань

1 вересня у Каховському професійному ліцеї сфери послуг розпочався новий навчальний 2016-2017 рік для дівчат та юнаків, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже вже завтра їх чекатимуть навчальні аудиторії, захоплююче життя, нові друзі.


Урочисту лінійку, присвячену Дню знань, де зібралася уся ліцейна родина, учні та батьки, розпочали традиційно з Державного Гімну України. Зі словами вітань до учнів звернулася директор ліцею Бурнашова Алла Валеріївна. На святі ліцеїсти-першокурсники промовили «Клятву Ліцеїстів», а також соціальний педагог Ольга Валеріївна Кондратенко подарувала усім музичний подарунок – пісню «Україна – це ми». Закінченням свята став урочистий перший дзвоник.


25-а річниця проголошення незалежності України – це знаменна подія у багатовіковій історії національного державотворення. Учні ліцею, разом з батьками, були запрошені до актового залу на Перший урок на тему: «Від проголошення незалежності до нової України», де майстер в/н Головко Наталія Євгенівна розповіла про створення незалежної України та про великі досягнення українців у науці, техніці, музиці, спорті та інших галузях за останні 25 років історії нашої держави.


Сподіваємося, що наполеглива праця наших педагогів стане запорукою високого рівня навчання, буде гарантом виховання справжнього покоління молодих кваліфікованих робітників, справжніх патріотів своєї єдиної держави.

 

IMG 0700 IMG 0702 IMG 0705 IMG 0715 IMG 0724 IMG 0726 IMG 0728 IMG 0731