Каховський професійний ліцей сфери послуг

     З 25 листопада по 10 грудня 2017 року в Україні, зокрема в нашому ліцеї, 5.12.2017 р. проходила акція “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”.
     Акція проводилась з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, адже найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.
     Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з акції «Синя стрічка». Дівчата самі робили їх для оточуючих, призиваючи цим запобігати та не стояти осторонь коли коїться насилля над дітьми.
     Педагогічним колективом та головним спеціалістом у справах дітей Каховської міської ради Мигас О.Г. була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.
     Відбулась зустріч із заступник директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю.С.Сухомлін-Міловська на якій у формі діалогового-майданчика провелась бесіда «Скажемо – НІ, насиллю над жінками». Наприкінці цієї зустрічі відбувся флеш-моб до дня протидії насильству щодо жінок. Кольором цієї Всеукраїнської акції є символічний помаранчевий колір – долоньки світлого майбутнього.
     Ми прагнемо привернути увагу до цього явища кожного з нас, безпосереднього пересічного мешканця, бо розуміємо, що насильство може бути поряд із нами.

1 2 3

4 5 7 41 8 9