Каховський професійний ліцей сфери послуг

     21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільний розвиток в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
     Протягом 21 листопада 2018 р. у ліцеї відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виставка книг та огляд періодичної преси, присвячені Дню Гідності та      Свободи; Екскурсія до музею «Куточок слави».
     В актовій залі ліцею проведено захід «З Україною в серці» в пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні, педагоги, майстри та усі охочі.Під час заходу учениці читали вірші про патріотизм й мужність громадян (з якими виступили на обласному конкурсі читців). Співали пісні про мир та ідеали свободи і демократії. В свою чергу ведучі робили акцент на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     Близько четвертої години вечора усі учні та педагоги залучились до акції «Запалимо свічки за єдину Україну» з метою вшанування пам’яті загиблих за гідність та свободу в Україні.

д.г.1 д.г.2

д.г.6д.г.8

д.г.9 д.г.10