Каховський професійний ліцей сфери послуг

     08.02.2018 р. учні ліцею відвідали Каховський історичний музей. Основними цілями відвідування були залучення підростаючого покоління до культурно-історичних цінностей, зміцнення духовно патріотична виховання молоді, розширення науково-просвітницької діяльності, а також залучення підростаючого покоління до традицій і культурних цінностей нашого міста.

     Дітям була проведена дуже цікава і пізнавальна екскурсія по залу музею з різними експозиціями, які допомагали зрозуміти і побачити той побут, яким жили наші предки, як працювали і як, завдяки їхній праці влаштувалася і розвивався наше місто. Учні із задоволенням слухали захоплюючу розповідь гіда про старовинні звичаї наших предків. Дівчат ознайомили з предметами домашнього вжитку, побуту, які були в ужитку наших дідів і прадідів. Вони з цікавістю розглядали речі, що використовувалися в побуті різними народностями.
    Відвідали виставку живопису картинної галереї, що представляє творчість подружжя Валентини та Віталія Федченко з міста Каховка. Їх портрети, пейзажі, натюрморти вражають поетичною піднесеністю і урочистістю. Світ в зображенні цих закоханих в життя людей-художників уявляється яскравим і гармонійним творінням.

изображение viberизображение viber1 изображение viber2

музей 1 музей 2 музей 3

музей 4