Фотогалерея

День Святого Валентина

    14 лютого 2017 р. в центрі міста відбулась вже традиційна молодіжна акція, яка присвячена Дню Святого Валентина. Дівчата з чарівними посмішками роздавали усім присутнім Валентинки та запрошували на рок концерт який відбудеться у ввечері в ДК меліораторі. Допомагали підтримати гарний настрій дівчата-вокалісти своїми піснями. Люди також могли залишити свої побажання на валентинках. Дякуємо організаторам цього чудового свята та за безліч позитивних емоцій. Зустрінемося на концерті :)

Валентинка 2 Валентинка 3

Валентинка 5Валентинка 6Валентинка 1

 Валетинка 4

Акція «Солодкий подарунок прикордонникам»

     12.02.2018 р. до Дня Закоханих учнівським самоврядуванням та педагогами ліцею була організована акція «Солодкий подарунок прикордонникам».
     Протягом тижня збирали приємні солодкі подарунки, щоб нагадати про чудове свято, щиро привітати і покращити настрій захисникам, які перебувають зараз на кордоні. Спільними зусиллями учні намагаються підтримати українських військових, які захищають наше мирне майбутнє. Гостиньці красиво запакували в подарункову обгортку, після чого передали волонтерам які принесуть їх для військовослужбовців.

 АТО 2 АТО 3 АТО1ато 4

Соборність

     Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України. Метою Живого Ланцюга соборності є нагадати українцям про визначні дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральною Радою було прийнято IV Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в одну державу. Це є свідченням того, що саме українці є творцями власної держави.
     22.01.2018 р. всім учасникам були роздані синьо-жовті стрічки, аби ними в рамках акції «причепи стрічку, приєднайся до святкування Дня Соборності», долучити до свята своїх друзів та рідних.
     Після утворення «живого ланцюга», учасники акції рушили ходою до пам’ятника «Ружинському». На шляху розвивалися синьо-жовті стрічки та прапори.
     В акції взяло участь кілька сотень чоловік — це були каховчани, дівчата та хлопці, чоловіки й жінки, що таким чином висловили свою активну громадянську позицію. Небо не обіцяло гарної погоди на день, проте юнаки і дівчата своїми посмішками переконували перехожих, що навіть погодні умови можна перемогти єдністю і позитивним настроєм. Присутні запалили свічки та схилили голови на вшанування пам'яті вшанування, що поклали своє життя за свободу та цілісність України
     Українці вкотре показали, що Україна є дійсно соборною та неподільною, живі ланцюги було утворено в багатьох містах України — Миколаєві, Рівному, Одесі, Ізюмі, Хмельницькому, Каховці та інших і тим більший моральний обов'язок лежить на нас в ці нелегкі часи, бо лише разом ми зможемо витримати усі випробування, зберегти цілісність країни та вибороти право на вільний розвиток.

DSCN1781 DSCN1782 DSCN1785

DSCN1788 DSCN1790 DSCN1794

DSCN1795 DSCN1799DSCN1801

DSCN1803 DSCN1805 DSCN1806

 

Святий Миколай іде до дітей

     Немає в світі малюка, котрий не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?
     У день Святого Миколая ліцей сфери послуг вирішив подарувати дітям свято, які прокинуться не під батьківським дахом, а в лікарняній палаті. Акція мала на меті збір коштів та матеріальної допомоги (одяг, взуття, продукти харчування, канцтовари тощо). Ліцеїсти та педагогічний коллектив підтримали акцію "Святий Миколай іде до дітей". На зібрані кошти придбали солодкі подарунки.
     Очікування дива можна побачити в листах, які кожного року пишуть діти до Святого Миколая. Вони щиро вірять в Чудотворця, моляться до нього і просять маленький подарунок - шоколадку, цитрусові, а головне несподіваний подарунок…вашу доброту та увагу.

 

Николай1 Николай 2 Николай 3

Николай 4 Николай 5 Николай 6 Николай 8 Николай 10 Николай 11 Николай 12

Акція до Дня Святого Миколая

Ш А Н О В Н І   К А Х О В Ч А Н И !
Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній акції до Дня Святого Миколая.
Приймаються іграшки, дитячі речі (у доброму стані), солодощі, фрукти, гроші.
Кошик з подарунками отримають хворі діти дитячого відділення Каховської ЦРБ.
Не будьмо байдужими, подаруймо дітям свято!!!

николайчик