Фотогалерея

Соборність

     Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України. Метою Живого Ланцюга соборності є нагадати українцям про визначні дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральною Радою було прийнято IV Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в одну державу. Це є свідченням того, що саме українці є творцями власної держави.
     22.01.2018 р. всім учасникам були роздані синьо-жовті стрічки, аби ними в рамках акції «причепи стрічку, приєднайся до святкування Дня Соборності», долучити до свята своїх друзів та рідних.
     Після утворення «живого ланцюга», учасники акції рушили ходою до пам’ятника «Ружинському». На шляху розвивалися синьо-жовті стрічки та прапори.
     В акції взяло участь кілька сотень чоловік — це були каховчани, дівчата та хлопці, чоловіки й жінки, що таким чином висловили свою активну громадянську позицію. Небо не обіцяло гарної погоди на день, проте юнаки і дівчата своїми посмішками переконували перехожих, що навіть погодні умови можна перемогти єдністю і позитивним настроєм. Присутні запалили свічки та схилили голови на вшанування пам'яті вшанування, що поклали своє життя за свободу та цілісність України
     Українці вкотре показали, що Україна є дійсно соборною та неподільною, живі ланцюги було утворено в багатьох містах України — Миколаєві, Рівному, Одесі, Ізюмі, Хмельницькому, Каховці та інших і тим більший моральний обов'язок лежить на нас в ці нелегкі часи, бо лише разом ми зможемо витримати усі випробування, зберегти цілісність країни та вибороти право на вільний розвиток.

DSCN1781 DSCN1782 DSCN1785

DSCN1788 DSCN1790 DSCN1794

DSCN1795 DSCN1799DSCN1801

DSCN1803 DSCN1805 DSCN1806