Фотогалерея

З любов'ю до захисників Державного кордону

12 лютого успішно пройшла акція "З любов'ю до захисників державного кордону" ініціована "Каховським професійним ліцеєм сфери послуг". Вона вже набула статусу традиційної, та кожного року збирає все більше шкіл та молоді, які залюбки долучаються.

 

Суть акції в тому, що у найромантичніший день, коли всі проводять час зі своїми коханими, наші хлопці прикордонники несуть варту та оберігають нас. В них не має можливості побути зі своїми сім'ями, обняти дітей, поцілувати коханих...
Тож крихітку своєї любові їм дарували ми. Нагадували, що пам'ятаємо, як багато вони роблять для нас.
Усі бажаючи пекли вдома печиво у формі серця і 12 вранці зносили до ліцею. Запах смачненького розносився по всіх поверхах, пока наші дівчата оформлювали коробки з солодощами, кофем, чаєм та цукором. Всі дуже старалися, писали побажання, залишали поцілунки, клали валентинки...
Всього у нас війшло чотири коробки, які вранці Віктор Анатолійович Зубков забрав, та поїхав збирати по школах міста їх сюрпризики. А по закінченню відвіз наші вітання прикордонникам у "Червоний Чабан".
Сказати, що хлопці були здивовані та приємно вражені, не сказати нічого. Мені здається по їх очах було видно, що їм дуже приємно і що наші "привіти" подарували їм щастя.

  •