Кравець

Професія «Кравець»

Професія кравця має давню історію, і в усі часи вона вважалась почесною, адже від виконавського таланта і смаку залежав зовнішній вигляд і простих громадян і самих високопоставлених осіб. Це було пов’язано з тим, що майже до кінця XIX століття кравці займалися усіма цими етапами виготовлення одягу – від проектування до пошива і декорування.

кравець 1       кравець 14           кравець 11

      Сучасний костюм – це плід зусиль спеціалістів самих різних професій – художників-модельєрів,  модельєрів-конструкторів, інженерів-технологів, а безпосереднім пошивом розроблених моделей займається кравець

Кравець відрізняється від швачки більш високою кваліфікацією.  Він може пошити виріб від початку і до кінця, тоді як швачка спеціалізується на одній якій операції.

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені. Професія кравця швейного виробництва дає великі можливості для розвитку різних здібностей: нахил до малювання розвивається в процесі вивчення моделювання одягу, нахил до техніки – під час вивчення швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки виробів.

кравець 9кравець 8кравець 5

Як отримати цю професію?

Кравець – це людина з середньою освітою. Таку спеціальність можна отримати в ліцеї. Головне в навчанні цієї професії – це практика, яка є значною частиною навчального процесу. До послуг кравця звертаються люди, які вважають,що зустрічають по одежині, тому тут вас навчать враховувати в своїй роботи віяння моди і володіти такими якостями як  навичками креслення, розуміти принципи роботи швейного обладнання, вміти вибирати матеріали з врахуванням особливості тканини, застосовувати знання про будову тіла людини для корекції недоліків фігури за допомогою одягу.

кравець 4кравець 3             кравець 10