Манікюрник. Педикюрник

Професія «Манікюрник. Педикюрник»

Є така професія, без якої не змогла б обійтися жодна людина. 

Манікюрник, педикюрник - саме така. Це дуже цікава і прибуткова професія. За останні роки ця галузь краси бурхливо розвивається, і одночасно зростає потреба в компетентних фахівцях. Однак, тільки за умови того, що майстер досконало володіє всіма таємницями цього мистецтва, можна бути впевненим, що клієнт вибере саме Вас.

Красиві доглянуті нігті – візитна картка сучасної людини. Доглянуті руки та ідеальні нігті додають впевненості у собі, підіймають настрій та неодмінно привертають увагу оточуючих, доставляючи усім естетичне задоволення. Тому ця професія зараз необхідна, престижна і чудово оплачувана.

 2129f65e065b3146baf8087b48557a60 simple red wedding nail art designs ideas 2014 2 00773778 n4

Останнім часом робота манікюрниці стала більш різноманітною із застосуванням нових операцій. Серед послуг, окрім звичного манікюру, і європейський манікюр, при якому нігті обробляються за допомогою спеціального приладдя. З'явилися можливості для творчості. Сучасний майстер підбирає необхідний для створення задуманого образу колір, відтінок, вручну створює малюнок на нігті (рослинний орнамент, візерунки різних стилів). Застосовують також техніки аплікації й інкрустації.
Педикюр, постійний догляд за ногами – краща гарантія краси здоров'я. Доглянуті ноги – це розкіш, а не засіб пересування, дозвольте собі бути красивими!

У поєднанні із загальним гігієнічним доглядом за тілом манікюр і педикюр поліпшує стан організму, попереджує розвиток захворювань кісток рук, стоп і пальців ніг.

2 1 1400159468 nails

111103105323menicure and padicure.jpg 330 380 lak3

Ми навчимо вас:

- надавати  манікюрні, педикюрні послуги з використанням сучасних технологій (нарощування нігтів, художній розпис, декоративне оформлення нігтів та їх ремонт, обробка врослих нігтів ніг);

 - використовувати  інструмент та хімічні засоби, що застосовуються для виконання сучасних технологій;

- виконувати масаж кистей рук та ніг, догляд за шкірою рук, ніг і нігтями з використанням сучасних косметичних засобів;

 - допомагати  клієнтам при виборі форми нігтів, кольору лаку, виду розпису нігтів.