Підвищення кваліфікації та атестація

Перспективний план атестації педагогічних працівників станом на 01.09.2019р.

з/п

П.І.Б. Посада Тарифний розряд, категорія Рік остан. атестації Дата наступної атестації
2019-2020 2020-2021 2021-2022 2022-2023 2023-2024
1

Бурнашова

Алла

Валеріївна

директор

Відповідає займаній посаді

15 т.р.

2016 2020-2021
викладач 12 т.р. 2019 2023-2024
2

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

Заступник директора з НВР Відповідає займаній посаді 2017 2021-2022
викладач 11 т.р. - 2021-2022
3

Конратюк

Анна

Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи Відповідає займаній посаді - 2021-2022
викладач 11 т.р. - 2021-2022
4 Гарєєва Наталія Юріївна викладач

11 т.р.

- 2023-2024
5

Смірнова Олена

Анатоліївна

викладач

13 т.р.

І категорія

2017 2021-2022
6 Дідичук Тетяна Володимирівна викладач 11 т.р. -

2023-2024

7

Майстеренко Сергій

Леонідович

викладач 11 т.р. -

2022-2023

2023-2024

8

Александрова Ольга

Сергіївна

майстер в\н 11 т. р. -

2022-2023

9 Атаманова Олена Вікторівна майстер в\н 12 т. р.

-

2019-2020

10

Булгакова

КатеринаЮріївна

майстер в\н 11 т. р. - 2023-2024
11

Кірсанкіна Євгенія

Олександрівна

майстер в\н 13 т.р.   2015 2019-2020.
викладач 11 т.р. - 2020-2021
12

Прусаєва

Ірина

Григорівна

майстер в\н

13 т.р.

-
викладач

13 т.р.  

І категорія

2018 2022-2023
13 Розсуждай Світлана Петрівна психолог 11 т.р. - 2023-2024
викладач 11 т.р. - 2023-2024
14

Головко

Наталія

Євгеніївна

методист

14т.р.

ІІ категорія

- 2019-2020
викладач 11 т.р. - 2022-2023
15

Гомонець Тетяна

Сергіївна

керівник фіз. виховання
викладач 13 т.р. І категорія 2019 2023-2024
16

Ковальчук

Людмила

Євгенівна

вихователь 10 т.р. - 2023-2024
17 Мініч Юлія В’ячеславівна (декр. відп. з 03.09.2018) вихователь 10 т.р. - -
18 Рудік Володимир Анатолійович керівник гуртка 12 т.р. 2019 2023-2024
19

Богданова Ганна

Олександрівна

бібліотекар

10 т.р.

І категорія

2019 . 2023-2024

План атестації педагогічних працівників на 2020-2025 р.

таном на 01.09.2019р         

2020 рік

з/п

П.І.Б. Посада

Дата попередньої

атестації

Тарифний розряд,

категорія

Пройдено курси підвищення кваліфікації
1 Атаманова Олена Вікторівна майстер в\н - 12 т. р. 2019р., «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський ІНПО, майстер в/н
2

Кірсанкіна Євгенія

Олександрівна

майстер в\н 2015р 13 т.р.   2019р., «Університет менеджменту освіти» Білоцерківський ІНПО, майстер в/н
3

Головко

Наталія

Євгеніївна

методист -

14 т.р.

ІІ категорія

 

-

 

2021 рік

 

з/п

П.І.Б. Посада

Дата попередньої

атестації

Тарифний розряд,

категорія

Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

директор 2016р.

Відповідає займаній посаді

15 т.р.

-
2

Кірсанкіна Євгенія

Олександрівна

викладач - 11 т.р. -

 

2022 рік

 

з/п

П.І.Б. Посада

Дата попередньої

атестації

Тарифний розряд,

категорія

Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

Заступник директора з НВР 2017р. Відповідає займаній посаді

2016, ДВНЗ Університет менеджменту освіти

м.Київ

2

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

викладач - 11 т.р. 2014р.Львівський навчально-науковий центр профосвіти
3

Конратюк

Анна

Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи - Відповідає займаній посаді -
4

Конратюк

Анна

Михайлівна

викладач - 11 т.р. -
6

Смірнова Олена

Анатоліївна

викладач 2017р.

13 т.р.

І категорія

2016р., , Львівський навчально-науковий центр профосвіти

 

2023рік

 

з/п

П.І.Б. Посада

Дата попередньої

атестації

Тарифний розряд,

категорія

Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Майстеренко Сергій

Леонідович

викладач - 11 т.р. -
2

Прусаєва Ірина

Григорівна

викладач 2018р.

13 т.р.

І категорія

2016р.,   Львівський навчально-науковий центр профосвіти
3

Александрова Ольга

Сергіївна

майстер в\н - 11 т. р. -
4 Волкова Наталія Володимирівна майстер в\н 2018р 12 т. р. 2014р., Львівський навчально-науковий центр профосвіти

 

2024 рік

 

з/п

П.І.Б. посада Дата попередньої атестації Тарифний розряд, категорія Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

викладач 2019р. 12 т.р. 2019р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
2 Гарєєва Наталія Юріївна викладач -

11 т.р.

 
3 Дідичук Тетяна Володимирівна викладач - 11 т.р.  
4

Майстеренко Сергій

Леонідович

викладач - 11 т.р.  
5

Булгакова

КатеринаЮріївна

майстер в\н - 11 т. р.  
6

Розсуждай Світлана

Петрівна

психолог - 11 т.р.  
викладач - 11 т.р.  
7

Гомонець Тетяна

Сергіївна

викладач 2019р. 13 т.р. І категорія

2018р., Херсонська академія неперервної освіти

8

Ковальчук

Людмила

Євгенівна

вихователь - 10 т.р.  
9 Рудік Володимир Анатолійович керівник гуртка 2019р 12 т.р. 2019р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
10

Богданова Ганна

Олександрівна

бібліотекар 2019р

10 т.р.

І категорія

2018р., Херсонська академія не-перервної освіти

План проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками

                                                                                           станом на вересень 2019р.

2019-2020н.р.

з/п

П.І.Б. Посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

директор

Відповідає займаній посаді

15 т.р

   2016 р. -
2

Кірсанкіна Євгенія

Олександрівна

викладач    11 т. р.      - 2014р., Львівський навчально-науковий центр профосвіти

2020-2021н.р.

з/п

П.І.Б. посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

Заступник директора з НВР Відповідає займаній посаді    2017р. 2016, ДВНЗ Університет менеджменту освіти, м.Київ
2

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

викладач 11 т.р.      - 2014р.Львівський навчально-науковий центр профосвіти
3

Конратюк

Анна

Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи Відповідає займаній посаді      - -

Конратюк

Анна

Михайлівна

викладач     11 т.р.      - -
5

Смірнова

Олена

Анатоліївна

викладач

13 т.р.

І категорія

    2017 р. 2016р., , Львівський навчально-науковий центр профосвіти
6

Александрова Ольга

Сергіївна

майстер в\н     11 т.р. - -

 

2021-2022 н.р.

 

з/п

П.І.Б. посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Прусаєва

Ірина

Григорівна

викладач

  13 т.р.  

І категорія

   2018 р. 2016 р., Львівський навчально-науковий центр профосвіти
2

Головко

Наталія

Євгеніївна

викладач    11 т.р.      - -

2022-2023 н.р.

з/п

П.І.Б. посада Дата попередньої атестації Тарифний розряд, категорія Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

викладач 2019р.     12 т.р. 2019 р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
2 Гарєєва Наталія Юріївна викладач -

11 т.р.

3 Дідичук Тетяна Володимирівна викладач - 11 т.р.
4

Майстеренко Сергій

Леонідович

викладач - 1 т.р.
5

Булгакова

Катерина Юріївна

майстер в\н - 11 т. р.
6 Розсуждай Світлана Петрівна психолог - 11 т.р.
викладач - 11 т.р.
7

Гомонець Тетяна

Сергіївна

викладач 2019р.

13 т.р.

І категорія

2018р., Херсонська академія неперервної освіти

8

Смірнова Маргарита

Олександрівна

викладач - 11 т.р.
керівник гуртка - 11 т.р.
9

Ковальчук

Людмила

Євгенівна

вихователь - 10 т.р.
10 Рудік Володимир Анатолійович керівник гуртка 2019р 12 т.р. 2019р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
11

Богданова Ганна

Олександрівна

бібліотекар 2019р

10 т.р.

І категорія

2018р., Херсонська академія не-перервної освіти