Підвищення кваліфікації та атестація

План проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками

                                                                                           станом на вересень 2019р.

2019-2020н.р.

з/п

П.І.Б. Посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

директор

Відповідає займаній посаді

15 т.р

   2016 р. -
2

Кірсанкіна Євгенія

Олександрівна

викладач    11 т. р.      - 2014р., Львівський навчально-науковий центр профосвіти

2020-2021н.р.

з/п

П.І.Б. посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

Заступник директора з НВР Відповідає займаній посаді    2017р. 2016, ДВНЗ Університет менеджменту освіти, м.Київ
2

Тимофєєва Оксана

Олександрівна

викладач 11 т.р.      - 2014р.Львівський навчально-науковий центр профосвіти
3

Конратюк

Анна

Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи Відповідає займаній посаді      - -

Конратюк

Анна

Михайлівна

викладач     11 т.р.      - -
5

Смірнова

Олена

Анатоліївна

викладач

13 т.р.

І категорія

    2017 р. 2016р., , Львівський навчально-науковий центр профосвіти
6

Александрова Ольга

Сергіївна

майстер в\н     11 т.р. - -

 

2021-2022 н.р.

 

з/п

П.І.Б. посада Тарифний розряд, категорія Дата попередньої атестації Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Прусаєва

Ірина

Григорівна

викладач

  13 т.р.  

І категорія

   2018 р. 2016 р., Львівський навчально-науковий центр профосвіти
2

Головко

Наталія

Євгеніївна

викладач    11 т.р.      - -

2022-2023 н.р.

з/п

П.І.Б. посада Дата попередньої атестації Тарифний розряд, категорія Пройдено курси підвищення кваліфікації
1

Бурнашова Алла

Валеріївна

викладач 2019р.     12 т.р. 2019 р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
2 Гарєєва Наталія Юріївна викладач -

11 т.р.

3 Дідичук Тетяна Володимирівна викладач - 11 т.р.
4

Майстеренко Сергій

Леонідович

викладач - 1 т.р.
5

Булгакова

Катерина Юріївна

майстер в\н - 11 т. р.
6 Розсуждай Світлана Петрівна психолог - 11 т.р.
викладач - 11 т.р.
7

Гомонець Тетяна

Сергіївна

викладач 2019р.

13 т.р.

І категорія

2018р., Херсонська академія неперервної освіти

8

Смірнова Маргарита

Олександрівна

викладач - 11 т.р.
керівник гуртка - 11 т.р.
9

Ковальчук

Людмила

Євгенівна

вихователь - 10 т.р.
10 Рудік Володимир Анатолійович керівник гуртка 2019р 12 т.р. 2019р. Львівський навчально-науковий центр профосвіти
11

Богданова Ганна

Олександрівна

бібліотекар 2019р

10 т.р.

І категорія

2018р., Херсонська академія не-перервної освіти