Тести

Тести

Головні правила психології

1. Правило Дзеркала.

Люди навколо мене - мої дзеркала. Вони відображають особливості моєї власної особистості, часто ті, які я не усвідомлюю. Наприклад, якщо хтось говорить зі мною грубо, значить, я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, я схильна до того, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.


2. Правило Вибору.

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті - є результат мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся з нудною людиною, значить, я сама нудна. Немає поганих і злих людей - є нещасні. Якщо я розгрібаю їх проблеми, значить, мені це подобається. Так що нема до кого пред'явити претензії. Я сама причина всього, що відбувається зі мною. Автор і творець своєї долі - я сама.


3. Правило Похибки.

Я згодна з тим, що можу помилятися. Не завжди моя думка або мої вчинки інші люди повинні вважати правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сіре і темно-біле. Я не ІДЕАЛ, я просто хороша людина і маю право на помилку. Головне - зуміти визнати її і вчасно виправити.


4. Правило Відповідності.

Я маю рівно те, і рівно стільки, чому я відповідаю, чого заслуговую, не більше, не менше, не важливо - стосується це відносин з людьми, роботи або грошей. Якщо я не можу любити людину на повну котушку, смішно вимагати, щоб ця людина ТАК любила мене. Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я сама вирішую змінитися - змінюються і оточуючі мене люди (в кращу сторону)


5. Правило Залежності.

Мені ніхто нічого не винен. Я ж здатна і можу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це в радість. Щоб стати доброю, треба стати сильною. Щоб стати сильною, треба повірити в те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»


6. Правило Присутності.

Я живу тут і зараз. Минулого немає, тому що кожну наступну секунду настає теперішнє. Майбутнього немає, тому що його ще немає. Прихильність до минулого призводить до депресії, занепокоєння майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я СПРАВЖНЯ. Є привід порадіти.


7. Правило оптимізму.

Поки ми лаємо життя, воно проходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє. Мій фітнес - сонячне літо, луг і річка. Поки я рухаюся, поки вітер обвіває шкіру - я живу. Коли я дивлюся телевізор, лежачи на дивані, або спілкуюся з друзями в соціальних мережах - я не в цьому, а в потойбічному світі.

 

Простий графічний тест: пізнай себе

Психологи стверджують, що про певні риси характеру можуть розповісти геометричні фігури. Існує навіть такий термін в психології – Психогеометрія. Її автор Стюзен Деллінгер, яка і розробила наведений нижче тест. Точність діагностики цього тесту досягає 85%!

Все, що вам потрібно зробити, це уважно подивитися на геометричні фігури. Оберіть з них ту, яка першою вас привабила. Відзначте її для себе на папері. Потім подивіться на інші. І проранжуйте (впорядкуйте, розташуйте) в порядку переваги.

 

Перша обрана фігура – це власне ви, вона описує ваші домінуючі риси характеру і тип поведінки. Решта, в порядку убування – ті риси, які присутні, але в меншій мірі, або доповнюють домінуючу мелодію вашої поведінки.

Квадрат

Невтомний трудівник. Володіє працьовитістю, ретельністю, завзятістю, що дозволяють завжди домагатися завершення роботи. Терпіння і методичність роблять з квадрата висококласного фахівця. Квадрат як би колекціонує інформацію, причому вона в нього розкладена суворо по поличках, тому він здатний швидко витягати потрібну і заслужено має славу ерудитом у своїй галузі. Відноситься до лівопівкульним мислителям, для яких характерні логічне мислення і математичний аналіз. Квадрат швидше обчислює результат, ніж здогадується про нього.

Ідеал квадрата – розплановане, розмірене життя, де все передбачувано. Він не любить несподіванок і сюрпризів. У діловій сфері такі люди часто стають хорошими адміністраторами, виконавцями, але рідко досягають успіху як менеджери через постійну потреби в додатковій інформації для прийняття рішень – це позбавляє їх оперативності. Крім того, раціональність і холодність заважають квадратам швидко встановлювати контакти з іншими людьми.

Трикутник

Ця форма символізує лідерство. Головна здатність – концентруватися на наміченій меті, глибоко і швидко аналізувати ситуацію. Трикутник – дуже впевнена у собі людина, яка хоче бути правою у всьому. З великими труднощами визнає свої помилки, легко навчається, інформацію вбирає як губка. Сенс життя – зробити кар’єру. Негативна якість – надмірний егоцентризм. Він чудово вміє представити вищестоящому керівництву значимість власної роботи, за версту відчуваючи вигідну справу, і в боротьбі за нього може “зіштовхнути лобами” своїх супротивників.

Прямокутник

Це як би перехідна форма від однієї фігури до іншої. Прямокутником сприймають себе люди, не задоволені своїм життям і тому зайняті пошуками кращого положення. Основний психічний стан прямокутника – усвідомленого відчуття замішання, заплутаності в проблемах, невизначеності. Найбільш значущі риси – непослідовність, непередбачуваність вчинків, низька самооцінка. Позитивні якості – допитливість, цікавість, живий інтерес до всього що відбувається, сміливість. Намагається робити те, що ніколи раніше не робив, задає питання, на які колись у нього не вистачало духу.

Коло

Це символ гармонії. Той, хто вибрав цю фігуру, зацікавлений у хороших міжособистісних відносинах. Вища цінність для кола – люди і їх благополуччя. Це найбільш доброзичлива з п’яти фігур. Коло служить свого роду клеєм, який скріпляє колектив, сім’ю, стабілізує групу, має високу здатність співчуття, співпереживання. Коло відчуває чужу радість і чужий біль як свій власний. Це правопівкульний тип мислення, що не логічний, а образний, більш емоційно забарвлений. Переробка інформації у таких людей не послідовна, а мозаїчна.

Головна риса стилю їхнього мислення – орієнтація на суб’єктивні чинники проблеми.

Зигзаг

Це символ творчості. Йому властива образність. Правопівкульне мислення зигзага не фіксуються на деталях, тому воно, спрощуючи в чомусь картину світу, дозволяє будувати цілісні, гармонійні концепції і образи, бачити красу. Зигзаг не може довго працювати на одному місці – це ж дуже нудно, але ж навколо так багато цікавого!

Основне призначення зигзага – генерація нових ідей і методів, а не їх реальне втілення. Він спрямований у майбутнє і більше цікавиться можливістю, ніж дійсністю.

Графічний тест "Подивися в очі".

Пройдіться очима по 9 картинкам тесту - спочатку зверху вниз, а потім знизу вгору.

 

Покладіться на ваше перше враження і виберіть зображення ока, яке вас приваблює найбільше, а потім - зображення ока, яке вам неприємно або лякає. Запам'ятайте номери і тепер дізнайтеся, що це означає.

Перше зображення ока означає характеристику особистості, яку ви приймаєте в собі.

Друге зображення ока вкаже вам на опис особистості, яку ви терпіти не можете в інших людях. І яка, можливо, є в вас самих.

1. Довірлива особистість. Ви - тип людини, який пускає майже будь-кого в своє життя і серце. Ви вважаєте, що краще ризикнути і отримати травму, ніж закрити себе від людей. Ви нікому не показуєте свої страхи і невпевненість. Ви вважаєте, що самі повинні вирішувати свої проблеми. Ви намагаєтеся віддавати себе людям, навіть якщо на душі «кішки шкребуть». Допомагаючи іншим, ви заліковує свої рани.

2. Педантична особистість. Ви - тип людини, який завжди намагається справити хороше враження і чинити правильно. Ви вважаєте, що ваші вчинки мають значення в житті інших. Ви не показуєте людям своє хвилювання і те, що ви засмучені. Ви намагаєтеся бути краще, адже це найменше, що ви можете зробити зі своїм часом на цій планеті.

3. Жертовна особистість. Ви намагаєтеся знайти свій світ всюди, де це можливо. Шукаєте своє місце в цьому заплутаному світі. Ви не показуєте людям свої темні думки. Ви пройшли багато через що. Можна сказати - ви майстер «збирання» себе після падіння.

4. Думаюча особистість. Ви - з тих людей, які люблять все обмірковувати. Ви любите знаходити глибокий і прихований сенс речей. Ви, часом так глибоко занурюється в свої думки, що іноді вам важко повернутися назад. Ви не показуєте іншим, наскільки ви не впевнені у всьому. Ви можете однозначно в чомусь розібратися, але все ще залишатися невпевненим з цього приводу. Життя ви уявляєте головоломкою, і ви не награєтеся, поки не зберете всі частини воєдино.

5. Загадкова особистість. Ви навіть для себе є загадкою ... Успіхів тим, хто спробує зрозуміти вас! Ви - як павутина протиріч, ви - людина, який змінює свій настрій. Варто вам знайти себе, як ви тут же змінюєтеся і починаєте свій пошук заново. Ви - людина небагатослівна і заплутуєте інших, а іноді і себе самого в своїх діях. Ви віддаєте перевагу поспостерігати за людиною, перш ніж завести бесіду. Ви говорите тільки те, в чому впевнені.

6. Чутлива особистість. Ви тип людини, який все помічає і нічого не забуває. Ви дуже чутливі, і навіть найнезначніші речі можуть справити враження на вас. Вас легко довести до сліз або сміху. Ви не показуєте, наскільки ви тендітні. Замість цього ви показуєте, наскільки проникливими ви можете бути. Можливо, ви можете передбачити, що в майбутньому відбудеться у вашому житті.

7. Енергійна особистість. Ви - тип людини, який весь час енергійний або ... закоханий. Ви дуже проникливі. Ви або любите або ненавидите. У вас є тисяча і навіть більше думок ... І на вчинки ви наважуєтеся швидко. У вас багато енергії, але часто ви буваєте нервовим. Все для вас дуже велика ставка. Іноді ви просто не можете не створювати драму у себе в голові.

8. Ексцентрична особистість. Ви - тип людини, у якої незвичайні захоплення і переконання. Ви трохи дивакуваті. Не дуже любите правила. Найчастіше дійєе за принципом - «Що хочу, те і роблю і нехай буде, що буде». Ви відкриті для інших людей. Ви просто смієтеся над тими, хто намагається вас змінити. Не любите бути частиною сірої маси людей.

9. Інтуїтивна особистість. Ви - тип людини, який дуже добре розуміє світ і інших людей. Можете сказати дуже багато по виразу обличчя або по тону голосу людини. Відчувайте, коли вам брешуть. Ви показуєте світу тільки те, що хочете показати. Ви відчуваєте, коли вами маніпулюють, і знаєте, як управляти кимось, якщо це потрібно. Але зазвичай ви не вдаєтеся до цього.

Тест на виявлення характеру "Дерево"

Тест на визначення характеру за малюнком дерева намалює ваш психологічний портрет всього за кілька секунд. Звичайно, портрет вийде не дуже детальним,але основні риси схопити вдасться.

Щоб пройти тест, подивіться на зображення дерев і оберіть те, яке вам більше подобається. Дивитися треба недовго. Не вивчати дерева, не аналізувати їх. А просто обрати те, що саме «дивиться на вас».

 

1. Ви - щедра людина з високими моральними принципами. Іноді занадто високими. Ви амбітні і ставите для себе та інших дуже високі планки. Через це багатьом людям спілкуватися з вами непросто. Навіть, незважаючи на те, що ви в принципі любите людей. Але ви вимагаєте від них важкої роботи (від себе - теж, але оточуючим від цього не легше). В результаті багато хто з вашого оточення не цінують вас гідно, так як вважають надмірно прискіпливим і егоїстичною людиною.

 

2. Ви веселі і дотепні. Любите і вмієте розповідати анекдоти. Люди до вас тягнуться, а вам подобається піклуватися про них. Ви взагалі любите брати на себе різноманітні зобов'язання і завжди їх чітко виконуєте.

 

3. Ви - типовий інтроверт, який живе в світі своїх думок і фантазій. Ваша розумова діяльність є вкрай важливою для вас. Вам подобається не тільки думати про різні теорії, але і вчитися всьому новому. Крім того, для вас важливо все те, що морально. Ви прагнете, щоб завжди чинити правильно, навіть якщо це йде врозріз з тим, що від вас очікує ваше оточення.

 

4. Ви - емоційна людина з добре розвиненою інтуїцією. Навряд чи у вашому оточенні є хтось, хоч трохи на вас схожий. Тому вас часто розуміють неправильно, і ви страждаєте через це. Вам дуже важливо мати свій особистий простір, в яке ніхто б ніколи не проникав.

5. Вас можна назвати сильною людиною. Найважливіше для вас - це незалежність і можливість діяти самостійно. А діяти самостійно ви вмієте. Від інших же ви вимагаєте лише одного - правди, якою б гіркою вони не була.

 

6. Ви - добрий м'яка людина, яка любить інших людей і дуже сильно хоче того, щоб любили його. Ви здатні допомагати оточуючим, а й самі не проти прийняти турботу від них. Вам дуже важливо відчувати тепло в своєму житті. І щоб домогтися любові якомога більшої кількості людей, ви здатні змінювати себе в кращий бік щодня.

 

7. Ви щасливі, тому що знаєте, як бути щасливим. Ви майже не схильні до стресу, ніколи не турбуєтеся через дрібниці, завжди перебуваєте в стані миру і спокою. Ви - фаталіст. Упевнені в тому, що у кожної людини своя доля, змінити яку не можна, а тому і турбуватися зайвий раз не варто, бо, що має, то трапиться. За життя ви йдете своєю дорогою, ніколи не відхиляючись в бік.

 

8. Ви - енергійний ентузіаст. Ви часто спалахуєте будь-якої нової для вас діяльністю і не можете заспокоїтися доти, поки не вивчите всі, що можете, з даного питання. Ви любите ризик і пригоди. Живете в гармонії із Всесвітом і хочете цей Всесвіт пізнати.

 

9. Ви - оптиміст, людина, яку часто називають щасливчиком. І, дійсно, ви вмієте користуватися будь-яким випав вам шансом так, щоб витягувати з нього максимальну користь. У вас дуже правильний підхід до життя, що допомагає вам завжди і в усьому бачити лише позитивну сторону.

Обери малюнок і дізнайся особливості свого характеру

 Ви хочете пізнати себе краще? Вашій увазі пропонується психологічний тест за малюнком.
Нижче представлено 9 малюнків. Подивіться на нихі виберіть той, який найбільш близький Вашому характеру і стану, який Вам більше подобається.


Запам'ятайте її номер.


Далі, читайте навпроти свого номера опис Ваших психологічних особливостей та Вашої особистості.

 

1. Ви людина діяльна і весела. Ви готові ризикувати, щоб досягти успіху в житті, родині, на роботі. З іншого боку, рутина Вам набридає, навіть дратує і заважає Вам. Треба віддати Вам належне: Ви у всьому прагнете досягти бажаного результату.

 

2. Ви незалежний, оригінальний і волелюбний. Ви віддаєте перевагу вільному життю без обмежень. У Вас є художній смак і особлива чутливість, яку можуть не розуміти оточуючі. Втім, Ви можете це вміло приховувати. Ваш стиль життя можна назвати ексцентричним і унікальним. Ви ніколи не наслідує інших і не зливається з натовпом, завжди прагнете жити по-своєму і застосовувати свої власні ідеї, навіть якщо Вам доводиться плисти проти течії.

 

3. Ви людина чутлива і маєте свою думку. Ви, як правило, ставитеся до себе самого більш суворо, ніж до інших людей. Ви не любите поверховість. Ви любите побути на самоті. З іншого боку, Ваші стосунки з друзями засновані на Вашому впливі, який дає Вам задоволення. Вам рідко буває нудно, навіть коли Ви довго перебуваєте один.

 

4. Ви пацифіст, Вам неприємно насильство. Ви легко спілкуєтеся і ви здатні подружитися з іншими без зайвих зусиль. Ви отримуєте задоволення в своєму особистому житті і незалежності, і Ви часом роздумуєте про сенс життя. Ви любите світ і цінуєте життя.

 

5. Ви впевнені в собі, дуже практичні і випромінюєте професіоналізм. Ви відповідальні за власне життя і рішення. Вам важко повірити в удачу. Ви схильні вирішувати свої проблеми раціонально. Люди навколо вас довіряють Вам і часом залежать від Вас, тому що Ви довіряєте собі і вірите в себе. Ви дуже завзятий чоловік і ви досягнете своєї мети.

 

6. Ви практичні, реалістичні і любите, щоб у всьому був баланс. Ви любите природність і ненавидите будь-які ускладнення. Навколишні люблять Вас, тому що Ви людина надійна, іноді буваєте суворим, проте приймаєте розумні рішення. Ви заряджаєте людей навколо себе аурою надійності і безпеки, оскільки ви чесні і заслуговуєте на довіру. Ви носите одяг, який практичний, а не який модний. Втім, Ви можете при цьому одягатися зі смаком і елегантно.

 

7. Ви людина впевнена в собі, акуратна і надійна. Ви любите оточувати себе впливовими людьми, але для Вас вони не друзі. Для Вас найважливіше значення мають освіта і навчання. Ви прагнете до власного стилю в житті, приділяєте особливу увагу своїй зовнішності, але у Вас немає показної розкоші. Ви можете ображати людей, але вірно і зворотне - Вас теж можуть образити.

 

8. Ви романтик, мрійник і у Вас всередині багаті емоції. Ви дуже чуйна людина, і ви відмовляєтеся судити про людей і події з логічної точки зору, проте Ви не можете не поділитися своїми емоціями, тому що почуття дуже важливі для Вас. Ви не розумієте тих, хто занадто логічний, ігнорує романтику, мрійливість. Вам важливий спокій. І Ви не повинні дозволяти будь кому  порушувати його.

 

9. Ви людина відкрита, оптимістична, завжди діяльна. Ви не любите нудьгувати і довго над чимось думати. Ви насолоджуєтеся життям. Ви завжди вибираєте все нове і прагнете до чергових змін. Ніяка інша річ не турбує Вас так, як почуття, що Ви чимось пов'язані або скуті. Ви швидко адаптуєтесь до мінливих подій і любите сюрпризи.

Тест "Обери своє вікно"

Все, що потрібно - подивитися на зображення і визначити, яке вікно Вам більше подобається.
Таким чином, Ви дізнаєтеся, які у Вас пріоритети в житті.

»» »» »» »» »» »» »» »» »» »» »» »»

Перше вікно - для Вас в першу чергу важлива робота.
Друге вікно - в житті Ви найбільше цінуєте любов і дружні відносини.
Третє вікно - сенс життя для Вас полягає в родині.