Тести

Головні правила психології

1. Правило Дзеркала.

Люди навколо мене - мої дзеркала. Вони відображають особливості моєї власної особистості, часто ті, які я не усвідомлюю. Наприклад, якщо хтось говорить зі мною грубо, значить, я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, я схильна до того, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.


2. Правило Вибору.

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті - є результат мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся з нудною людиною, значить, я сама нудна. Немає поганих і злих людей - є нещасні. Якщо я розгрібаю їх проблеми, значить, мені це подобається. Так що нема до кого пред'явити претензії. Я сама причина всього, що відбувається зі мною. Автор і творець своєї долі - я сама.


3. Правило Похибки.

Я згодна з тим, що можу помилятися. Не завжди моя думка або мої вчинки інші люди повинні вважати правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сіре і темно-біле. Я не ІДЕАЛ, я просто хороша людина і маю право на помилку. Головне - зуміти визнати її і вчасно виправити.


4. Правило Відповідності.

Я маю рівно те, і рівно стільки, чому я відповідаю, чого заслуговую, не більше, не менше, не важливо - стосується це відносин з людьми, роботи або грошей. Якщо я не можу любити людину на повну котушку, смішно вимагати, щоб ця людина ТАК любила мене. Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я сама вирішую змінитися - змінюються і оточуючі мене люди (в кращу сторону)


5. Правило Залежності.

Мені ніхто нічого не винен. Я ж здатна і можу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це в радість. Щоб стати доброю, треба стати сильною. Щоб стати сильною, треба повірити в те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»


6. Правило Присутності.

Я живу тут і зараз. Минулого немає, тому що кожну наступну секунду настає теперішнє. Майбутнього немає, тому що його ще немає. Прихильність до минулого призводить до депресії, занепокоєння майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я СПРАВЖНЯ. Є привід порадіти.


7. Правило оптимізму.

Поки ми лаємо життя, воно проходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє. Мій фітнес - сонячне літо, луг і річка. Поки я рухаюся, поки вітер обвіває шкіру - я живу. Коли я дивлюся телевізор, лежачи на дивані, або спілкуюся з друзями в соціальних мережах - я не в цьому, а в потойбічному світі.