Тести

Обери малюнок і дізнайся особливості свого характеру

 Ви хочете пізнати себе краще? Вашій увазі пропонується психологічний тест за малюнком.
Нижче представлено 9 малюнків. Подивіться на нихі виберіть той, який найбільш близький Вашому характеру і стану, який Вам більше подобається.


Запам'ятайте її номер.


Далі, читайте навпроти свого номера опис Ваших психологічних особливостей та Вашої особистості.

 

1. Ви людина діяльна і весела. Ви готові ризикувати, щоб досягти успіху в житті, родині, на роботі. З іншого боку, рутина Вам набридає, навіть дратує і заважає Вам. Треба віддати Вам належне: Ви у всьому прагнете досягти бажаного результату.

 

2. Ви незалежний, оригінальний і волелюбний. Ви віддаєте перевагу вільному життю без обмежень. У Вас є художній смак і особлива чутливість, яку можуть не розуміти оточуючі. Втім, Ви можете це вміло приховувати. Ваш стиль життя можна назвати ексцентричним і унікальним. Ви ніколи не наслідує інших і не зливається з натовпом, завжди прагнете жити по-своєму і застосовувати свої власні ідеї, навіть якщо Вам доводиться плисти проти течії.

 

3. Ви людина чутлива і маєте свою думку. Ви, як правило, ставитеся до себе самого більш суворо, ніж до інших людей. Ви не любите поверховість. Ви любите побути на самоті. З іншого боку, Ваші стосунки з друзями засновані на Вашому впливі, який дає Вам задоволення. Вам рідко буває нудно, навіть коли Ви довго перебуваєте один.

 

4. Ви пацифіст, Вам неприємно насильство. Ви легко спілкуєтеся і ви здатні подружитися з іншими без зайвих зусиль. Ви отримуєте задоволення в своєму особистому житті і незалежності, і Ви часом роздумуєте про сенс життя. Ви любите світ і цінуєте життя.

 

5. Ви впевнені в собі, дуже практичні і випромінюєте професіоналізм. Ви відповідальні за власне життя і рішення. Вам важко повірити в удачу. Ви схильні вирішувати свої проблеми раціонально. Люди навколо вас довіряють Вам і часом залежать від Вас, тому що Ви довіряєте собі і вірите в себе. Ви дуже завзятий чоловік і ви досягнете своєї мети.

 

6. Ви практичні, реалістичні і любите, щоб у всьому був баланс. Ви любите природність і ненавидите будь-які ускладнення. Навколишні люблять Вас, тому що Ви людина надійна, іноді буваєте суворим, проте приймаєте розумні рішення. Ви заряджаєте людей навколо себе аурою надійності і безпеки, оскільки ви чесні і заслуговуєте на довіру. Ви носите одяг, який практичний, а не який модний. Втім, Ви можете при цьому одягатися зі смаком і елегантно.

 

7. Ви людина впевнена в собі, акуратна і надійна. Ви любите оточувати себе впливовими людьми, але для Вас вони не друзі. Для Вас найважливіше значення мають освіта і навчання. Ви прагнете до власного стилю в житті, приділяєте особливу увагу своїй зовнішності, але у Вас немає показної розкоші. Ви можете ображати людей, але вірно і зворотне - Вас теж можуть образити.

 

8. Ви романтик, мрійник і у Вас всередині багаті емоції. Ви дуже чуйна людина, і ви відмовляєтеся судити про людей і події з логічної точки зору, проте Ви не можете не поділитися своїми емоціями, тому що почуття дуже важливі для Вас. Ви не розумієте тих, хто занадто логічний, ігнорує романтику, мрійливість. Вам важливий спокій. І Ви не повинні дозволяти будь кому  порушувати його.

 

9. Ви людина відкрита, оптимістична, завжди діяльна. Ви не любите нудьгувати і довго над чимось думати. Ви насолоджуєтеся життям. Ви завжди вибираєте все нове і прагнете до чергових змін. Ніяка інша річ не турбує Вас так, як почуття, що Ви чимось пов'язані або скуті. Ви швидко адаптуєтесь до мінливих подій і любите сюрпризи.