Тести

Тест на виявлення характеру "Дерево"

Тест на визначення характеру за малюнком дерева намалює ваш психологічний портрет всього за кілька секунд. Звичайно, портрет вийде не дуже детальним,але основні риси схопити вдасться.

Щоб пройти тест, подивіться на зображення дерев і оберіть те, яке вам більше подобається. Дивитися треба недовго. Не вивчати дерева, не аналізувати їх. А просто обрати те, що саме «дивиться на вас».

 

1. Ви - щедра людина з високими моральними принципами. Іноді занадто високими. Ви амбітні і ставите для себе та інших дуже високі планки. Через це багатьом людям спілкуватися з вами непросто. Навіть, незважаючи на те, що ви в принципі любите людей. Але ви вимагаєте від них важкої роботи (від себе - теж, але оточуючим від цього не легше). В результаті багато хто з вашого оточення не цінують вас гідно, так як вважають надмірно прискіпливим і егоїстичною людиною.

 

2. Ви веселі і дотепні. Любите і вмієте розповідати анекдоти. Люди до вас тягнуться, а вам подобається піклуватися про них. Ви взагалі любите брати на себе різноманітні зобов'язання і завжди їх чітко виконуєте.

 

3. Ви - типовий інтроверт, який живе в світі своїх думок і фантазій. Ваша розумова діяльність є вкрай важливою для вас. Вам подобається не тільки думати про різні теорії, але і вчитися всьому новому. Крім того, для вас важливо все те, що морально. Ви прагнете, щоб завжди чинити правильно, навіть якщо це йде врозріз з тим, що від вас очікує ваше оточення.

 

4. Ви - емоційна людина з добре розвиненою інтуїцією. Навряд чи у вашому оточенні є хтось, хоч трохи на вас схожий. Тому вас часто розуміють неправильно, і ви страждаєте через це. Вам дуже важливо мати свій особистий простір, в яке ніхто б ніколи не проникав.

5. Вас можна назвати сильною людиною. Найважливіше для вас - це незалежність і можливість діяти самостійно. А діяти самостійно ви вмієте. Від інших же ви вимагаєте лише одного - правди, якою б гіркою вони не була.

 

6. Ви - добрий м'яка людина, яка любить інших людей і дуже сильно хоче того, щоб любили його. Ви здатні допомагати оточуючим, а й самі не проти прийняти турботу від них. Вам дуже важливо відчувати тепло в своєму житті. І щоб домогтися любові якомога більшої кількості людей, ви здатні змінювати себе в кращий бік щодня.

 

7. Ви щасливі, тому що знаєте, як бути щасливим. Ви майже не схильні до стресу, ніколи не турбуєтеся через дрібниці, завжди перебуваєте в стані миру і спокою. Ви - фаталіст. Упевнені в тому, що у кожної людини своя доля, змінити яку не можна, а тому і турбуватися зайвий раз не варто, бо, що має, то трапиться. За життя ви йдете своєю дорогою, ніколи не відхиляючись в бік.

 

8. Ви - енергійний ентузіаст. Ви часто спалахуєте будь-якої нової для вас діяльністю і не можете заспокоїтися доти, поки не вивчите всі, що можете, з даного питання. Ви любите ризик і пригоди. Живете в гармонії із Всесвітом і хочете цей Всесвіт пізнати.

 

9. Ви - оптиміст, людина, яку часто називають щасливчиком. І, дійсно, ви вмієте користуватися будь-яким випав вам шансом так, щоб витягувати з нього максимальну користь. У вас дуже правильний підхід до життя, що допомагає вам завжди і в усьому бачити лише позитивну сторону.