Тести

Графічний тест "Подивися в очі".

Пройдіться очима по 9 картинкам тесту - спочатку зверху вниз, а потім знизу вгору.

 

Покладіться на ваше перше враження і виберіть зображення ока, яке вас приваблює найбільше, а потім - зображення ока, яке вам неприємно або лякає. Запам'ятайте номери і тепер дізнайтеся, що це означає.

Перше зображення ока означає характеристику особистості, яку ви приймаєте в собі.

Друге зображення ока вкаже вам на опис особистості, яку ви терпіти не можете в інших людях. І яка, можливо, є в вас самих.

1. Довірлива особистість. Ви - тип людини, який пускає майже будь-кого в своє життя і серце. Ви вважаєте, що краще ризикнути і отримати травму, ніж закрити себе від людей. Ви нікому не показуєте свої страхи і невпевненість. Ви вважаєте, що самі повинні вирішувати свої проблеми. Ви намагаєтеся віддавати себе людям, навіть якщо на душі «кішки шкребуть». Допомагаючи іншим, ви заліковує свої рани.

2. Педантична особистість. Ви - тип людини, який завжди намагається справити хороше враження і чинити правильно. Ви вважаєте, що ваші вчинки мають значення в житті інших. Ви не показуєте людям своє хвилювання і те, що ви засмучені. Ви намагаєтеся бути краще, адже це найменше, що ви можете зробити зі своїм часом на цій планеті.

3. Жертовна особистість. Ви намагаєтеся знайти свій світ всюди, де це можливо. Шукаєте своє місце в цьому заплутаному світі. Ви не показуєте людям свої темні думки. Ви пройшли багато через що. Можна сказати - ви майстер «збирання» себе після падіння.

4. Думаюча особистість. Ви - з тих людей, які люблять все обмірковувати. Ви любите знаходити глибокий і прихований сенс речей. Ви, часом так глибоко занурюється в свої думки, що іноді вам важко повернутися назад. Ви не показуєте іншим, наскільки ви не впевнені у всьому. Ви можете однозначно в чомусь розібратися, але все ще залишатися невпевненим з цього приводу. Життя ви уявляєте головоломкою, і ви не награєтеся, поки не зберете всі частини воєдино.

5. Загадкова особистість. Ви навіть для себе є загадкою ... Успіхів тим, хто спробує зрозуміти вас! Ви - як павутина протиріч, ви - людина, який змінює свій настрій. Варто вам знайти себе, як ви тут же змінюєтеся і починаєте свій пошук заново. Ви - людина небагатослівна і заплутуєте інших, а іноді і себе самого в своїх діях. Ви віддаєте перевагу поспостерігати за людиною, перш ніж завести бесіду. Ви говорите тільки те, в чому впевнені.

6. Чутлива особистість. Ви тип людини, який все помічає і нічого не забуває. Ви дуже чутливі, і навіть найнезначніші речі можуть справити враження на вас. Вас легко довести до сліз або сміху. Ви не показуєте, наскільки ви тендітні. Замість цього ви показуєте, наскільки проникливими ви можете бути. Можливо, ви можете передбачити, що в майбутньому відбудеться у вашому житті.

7. Енергійна особистість. Ви - тип людини, який весь час енергійний або ... закоханий. Ви дуже проникливі. Ви або любите або ненавидите. У вас є тисяча і навіть більше думок ... І на вчинки ви наважуєтеся швидко. У вас багато енергії, але часто ви буваєте нервовим. Все для вас дуже велика ставка. Іноді ви просто не можете не створювати драму у себе в голові.

8. Ексцентрична особистість. Ви - тип людини, у якої незвичайні захоплення і переконання. Ви трохи дивакуваті. Не дуже любите правила. Найчастіше дійєе за принципом - «Що хочу, те і роблю і нехай буде, що буде». Ви відкриті для інших людей. Ви просто смієтеся над тими, хто намагається вас змінити. Не любите бути частиною сірої маси людей.

9. Інтуїтивна особистість. Ви - тип людини, який дуже добре розуміє світ і інших людей. Можете сказати дуже багато по виразу обличчя або по тону голосу людини. Відчувайте, коли вам брешуть. Ви показуєте світу тільки те, що хочете показати. Ви відчуваєте, коли вами маніпулюють, і знаєте, як управляти кимось, якщо це потрібно. Але зазвичай ви не вдаєтеся до цього.