Педагогу

Список фільмів, рекомендованих до перегляду вчителям

1. Учитель на заміну (2011) 

 

Позаштатний вчитель, маневруючи між класними кімнатами, намагається знайти підхід до учнів і колег. Раніше не затримуючись ні в одному місці надовго, він захищає себе від емоційної прихильності. Але на цей раз його почуття пробуджує знайомство з трьома жіночими персонажами...

 

 

 

 

 

 

2. Тріумф. Історія Рона Кларка (2006)

 

Педагог-ідеаліст залишає провінцію, щоб викладати в одній зі шкіл Нью-Йорка, яка має погану славу, де він використає всю свою пристрасть та інноваційні методи, щоб надихнути і запалити  серця своїх нових ученів.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Письменники свободи (2007)

 

Молода вчителька надихає свій клас, що складається суцільно з сильних особистостей, які в будь-який момент готові пускати в хід образи і кулаки, збагнути, що таке толерантність і застосовувати ці знання за межами школи.
 
 
 
 
 
 
 
 
4. Клас (Entre les murs) (2008)
Франсуа та його колеги-вчителі готуються до нового року в середній школі в неспокійному районі. Він не зарозумілий і не дуже строгий, його екстравагантна прямота часто шокує учнів. Але його педагогічна етика зазнає випробуваннь, коли учні починають ставити під сумнів його методи викладання.
 
 
 
 
 
 
 
5. Перед класом (2008)
 
З шести років Бред страждає синдромом Туретта. Його симптоми - часті моторні і вокальні тіки, які неможливо придушити. Проте, Бред кидає виклик всім бар'єрам і неприємностям, і навіть двадцять чотири відмови підряд не зупиняють його на шляху до своєї мрії - стати вчителем.
 
 
 
 
 
6. Імператорський клуб (2002)
 

Звичний світ Вільяма Хандерта, професора класичної літератури, фанатично відданого своїй справі, зруйнувався з появою в його класі нового учня на ім'я Седжвік Белл.

Первісне жорстке протиборство характерів поступово переростає в близькі стосунки вчителя і учня, які несподівано обертаються для Хандерта найсильнішим життєвим уроком, що переслідує його ще чверть століття тому.

 

 

 

 
 
7. Спілка мертвих поетів   (1989)
 
У фільмі йдеться про вчителя англійської мови та літератури, який надихає своїх учнів змінити бодай щось у своєму житті і пробуджує у них інтерес до поезії та літератури. Дія фільму відбувається у підготовчій школі міста Велтон у штаті Вермонт. Джон Кітінґ – новий викладач англійської мови у консервативному коледжі. Кітінґ надихає учнів відродити «Товариство мертвих поетів», а на своїх заняттях допомагає кожному юнакові знайти свій власний голос у безликому хорі, відкрити для себе прекрасний світ природи та поезії. Результат боротьби студентів за право самовираження — трагічний, а цей фільм нікого не залишає байдужим.
 
 
 
8. Небезпечні розуми (1995)
Залишивши елітні частини морської піхоти, Лу-Енн Джонсон обирає для себе дивну професію: залізна леді стає вчителькою англійської мови в коледжі. Але навички армійської служби відразу ж стали в нагоді їй на новому місці.
Адже клас, в який потрапила Лу-Енн, мало чим відрізнявся від поля бою, а учні виявилися дуже вже схожі на головорізів. Вчительці спеціального призначення не залишалося нічого іншого, як перейти в рішучий наступ.
 
 
 
 
 
9. Учитель року (2003)
 

Школа Фолбрук без тями від нового вчителя! Містер Ді - чарівний, прикольний, винахідливий вигадник! Але у молодого кумира вже з'явився впливовий ворог. Містер Уорнер, буквоїд і педант, має намір одержати звання Вчитель Року, але тепер його шанси різко тануть.

У розпачі містер Уорнер оголошує зухвалому новачку таємну війну, і він готовий йти до кінця! Ситуація загострюється... Але поки ніхто знає, що у містера Ді є таємниця, яка назавжди змінить життя школи і примусить суперників помиритися, надавши їм найважливіший урок життя.

 
10. Географ глобус пропив (2013)
 
Молодий біолог Віктор Служкін від безгрошів'я йде працювати вчителем географії в звичайну Пермську школу. Він бореться, а потім і дружить з учнями, конфліктує з завучем, веде десятикласників в похід - сплавлятися по річці. Ще він п'є з друзями вино, намагається ужитися з дружиною і водить в дитячий сад маленьку дочку. Він просто живе ...