Матеріально-технічна база

     Ліцей знаходиться в центрі міста, майже поруч всі необхідні об’єкти інфраструктури, магазини, кафе, автовокзал, поліклініка, стадіон тощо.


     Займає п’ятиповерхову споруду, на перших трьох поверхах знаходяться учбові класи, майстерні, бібліотека, кабінет фельдшера, адміністративні кабінети, на четвертому й п’ятому поверсі розташований гуртожиток на 100 учнів. Це дуже зручно для учнів,особливо в зимовий період.


     Загальна площа ліцею – 2484,1 кв.м, навчальна площа – 1237,1 кв.м.


    Незважаючи на не значні площі в будинку навчального закладу, кожен метр використовується дуже раціонально, у корпусі розміщено 17 навчальних кабінетів: з теоретичних спеціальних дисциплін, лабораторії, виробничі майстерні, які обладнані необхідними технічними засобами навчання й дидактичними матеріалами. Також навчальний заклад має: комп’ютерний клас, актову залу, бібліотеку, кімнату для самопідготовки, спортивну кімнату, тир.

 

 Виробнича майстерня з проф.Кравець 1 фотоВиробнича майстерня з проф.ПерукарПерукар-модельєр 2 фото DSCN1958Виробнича майстерня з професії Манікюрник.ПедикюрникКабінет з предмету Матеріалознавство 1 фото DSCN1378комп.класс DSCN1367


     Бібліотека обладнана всім необхідним інвентарем та меблями, кількість посадових місць у читальному залі – 15. Бібліотека має 2 комп'ютера підключених до мережі Інтернет та копіювальний апарат « Xerox ». Загальна кількість фонду складає 4117 примірників, постійно зростає кількість матеріалу на електронних носіях. Створені інформаційно-довідкові системи: алфавітний каталог, систематичний каталог, систематична картотека статей, каталог художньої літератури, картотека підручників, картотека на допомогу майстрам виробничого навчання, викладачам-предметникам та вихователю, рекомендаційні списки літератури для учнів, рекомендаційні списки статей для викладачів та майстрів.

 

 бібліот 1 Бібліотека 2 фото


     Ліцей має спортмайданчик та затишний двір в якому в теплий період року проводяться спортивні змагання з волейболу, ігри в настільний теніс, святкові заходи та відпочинок на свіжому повітрі.     

     В ліцеї працює швидкісний ІНТЕРНЕТ (для учнів безкоштовно).

 

 Тенісфото 2Тир

тенис 3Волейбол


     У гуртожитку створена атмосфера затишку і комфорту. На кожному поверсі є кухня, кімнати гігієни, сан.вузли. Працює душова кімната з електро болером. В кімнаті відпочинку можна переглянути телевізор або фільми на DVD приставці, поспілкуватися із друзями.

 

 Кімнати в гуртожиткукімната гуртожиткуDSCN1365фото2661душова кімнатакухня


     Ліцей для учнів є життєвим простором, місцем де будуть проходити найбезтурботніші,найцікавіші роки юності. Щоб навчання було плідним, дозвілля цікавим, а відпочинок приємним весь колектив ліцею постійно проводить значну роботу по збереженню, розвитку та покращенню матеріально-технічної бази.