Гурткова робота

Майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас із старих лампочок

20 грудня 2016 року учениці ліцею прийняли участь у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас зі старих лампочок. Гарні зайчики та пінгвіни будуть прикрашати новорічні ялинки та дарувати святковий настрій нашим  дівчатам.

Майстер-класи в гуртку "Чарівниця"

В нашому гуртку "Чарівниця" проходять майстер-класи від Алєксєєнко Любов Олександрівни, на яких учениці навчаються робити красиві речі з доступних кожному матеріалів. Так, учениці навчилися вирізати фігурні вироби з овочів та фруктів (карвінг), виготовляти поробки з природнього матеріалу, красиво складати серветки на святковому столі, виготовляти та прикрашати упаковки для невеликих подарунків своїм коханим та близьким.

DSCN0010 DSCN0031

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця»

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» під керівництвом Алєксєєнко Л.О. запрошує учнів ознайомитися з різними видами декоративно-прикладного мистецтва, їх елементами та технологією виконання: карвінг, вироби з природних матеріалів, канапе, прикрашання подарунків, листівок, виготовлення солодких квітів та ялинок, вироби з повсякденних предметів, виготовлення прикрас для кімнати та багато іншого.
Мета гуртка: розвивати творчі здібності, вміння втілювати свої задуми, виконуючи різні роботи, розвивати образне мислення, уявлення про красу і смак, сприяти формуванню духовної особистості гуртківців, охайність під час виконання роботи, розвивати естетичний смак.
Творчість – це одна із «доріг», що веде до свободи.

 

Вокальний ансамбль "Сузір'я"

В ліцеї існує вокальний ансамбль "Сузір'я", в якому співають талановиті учні нашого ліцею. Без "Сузір'я" не проходить жодне свято. Ансамбль також приймає участь у благодійних акціях у нашому місті, зокрема виступали на Покровській ярмарці у 2015 році.

DSCN3516 DSCN3579