Спортивно-масова робота

День Миру

     Учениці разом із викладачами та майстрами яскраво та креативно відзначили 21 вересня Всесвітній День Миру.
     Тема Міжнародного дня миру в 2018 році - «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини».
     Однією з невід’ємних акцій Дня миру, починаючи з 1986 року, є символічна Хода Миру. Щороку в цей день люди в усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи, таким чином, власну відданість ідеям миру, солідаризуючись з іншими людьми на різних континентах і в інших країнах, і підтримуючи ООНу її зусиллях, спрямованих на досягненні й встановленні миру.
     Загальновідомим символом миру є ГОЛУБ. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгрессу прибічників миру, тому символічно, під час Ходи учасники роздають перехожим власноруч виготовлених паперових голубів та листівки з побажаннями добра й спокою в родинах, в країні та світі.
     Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу молоді до питань важливості миру і принци півгуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

здор 2 здор 3

     Відбулися також змагання з волейболу, естафети з м’ячем та самим веселим було перетягування канату. У змаганнях прийняли участь чотири команди, одна з них це педагоги. Спортивні змагання в ліцеї виконують подвійну функцію: з одного боку, це частина навчально-тренувального процесу, з іншого - вони грають істотну суспільно-соціальну роль, будучи носієм позитивних емоцій, урізноманітнюють ліцейне життя, вносять в неї елементи здорового суперництва, конкуренції, тонізують спосіб життя молодих людей.

здор 4 здор 7

здор 9 здор 12

здор 13