Учнівське самоврядування

Молодіжна акція "Солодкий подарунок"

14 лютого 2017 р. на міській площі в центрі міста відбулась вже традиційна молодіжна акція "Солодкий подарунок". Минулого року, саме учнівський парламент став ініціатором цього дійства і з’явилася нова традиція міста - дарувати доброту, любов та радість громаді. В цьому році ініціативу підтримали депутати районної та міської рад від ВО «Батьківщина» Олександр Бойко та Руслан Романенко, а також відділ молоді та спорту Каховської міської ради.
Під час заходу працювало паралельно декілька площадок. Усі прохожі обов’язково потрапляли в обійми «Обнимательного патруля». Каховчани отримували вітальні валентинки з побажанням миру і любові, а малеча солодкі цукерки «Гулівер». Крім цього працювали благодійна ярмарка робіт вихованців Каховської станції юних техників, що збирали кошти на допомогу безпритульним тваринам. Грала весела музика, наші зірочки, учениці першого курсу дарували пісні про кохання для містян, а учні Каховської ЗОШ № 4 підготували танцювальний флешмоб.
Крім цього, ведучий Акції Олександр Мошенський пропонував каховчанам поздоровити своїх близьких та друзів зі святом кохання. У майбутньому буде змонтовано фільм з цими поздоровленнями та презентовано на засіданні молодіжного «круглого» столу.
Представники учнівського парламенту ліцею разом з купідонами із ГО «ЩИТ» роздали 500 валентинок та 60 цукерок.

gtDD37TA904 pX3dCnRAXdw

1N-y-z FMCA PHIY cP95k0

9bq5AFWbBOA P8nb9ofK1W0