Учнівське самоврядування

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

20 лютого 2017 р., в день пам'яті Героїв Небесної сотні, у міськвиконкомі на чолі з заступником міського голови Володимиром Федченком відбулося перше засідання міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян. Треба відмітити, що це перша створена подібна рада у Херсонській області та місті Херсоні загалом. До її складу увійшли воїни-учасники АТО, активісти козацьких, молодіжних та дитячих організацій, представники структурних підрозділів міськвиконкому та Каховського військкомату. Приємним сюрпризом стало запрошення до складу ради заступника з виховної роботи ліцею – Ольги Радіонової.
На початку засідання перший заступник міського голови Олег Кожем’якін виконав почесну місію і нагородив каховських волонтерів пам’ятними відзнаками Міністерства оборони України, а волонтер Андрій Гонта передав їм вітання і нагородив подяками командування 79 десантно-штурмової бригади.
На порядку денному засідання координаційної ради було знайомство її членів з досвідом національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю в навчальних закладах міста, результатами участі команди «Чорний оксамит» в військово-патріотичній грі «Джура» та підсумками відкритих змагань на Кубок сотника Українського козацтва Станіслава Панаска у 2016 році.
На виконання дорученням міського голови Андрія Дяченка членами координаційної ради буде розроблено проект міської програми національно-патріотичного виховання громадян на 2017-2020 роки. Її попередній варіант буде розглянуто на її черговому засіданні.

easnwe7Q5UA