Учнівське самоврядування

Акція "Весняний подарунок"

8 березня 2017 р. за ініціативою учнівського самоврядування ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" та за підтримки відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради в центрі міста відбулась вже традиційна акція "Весняний подарунок", присвячена Міжнародному жіночому дню.
Учасники акції святковим картками, квітами та теплими побажаннями поздоровляли жінок міста з жіночим днем 8 Березня. Ними було роздано близько 500 карток.
Крім цього, ведучий акції Юрій Скляр пропонував каховчанам поздоровити прекрасну частину людства зі святом весни та кохання.
Також на площі діяв такий вже звичний "Обнімальний патруль" від наших дівчат, які ще й дарували каховчанам пісні.
Станція юних техніків теж долучилась до організації свята - вони виставили на продаж вироблені власноруч кружківцями СЮТ подарунки з різних матеріалів. Оргкомітет акції дякує всім небайдужим каховчанам і тим, хто безпосередньо залучилися до її проведення: міське громадське формування з охорони громадського порядку «Щит», Каховський РВ ГУМНС України в Херсонській області, Каховський об’єднаний міський військовий комісаріат, козацький рій "Чорний оксамит" куріння "Джура" ЗОШ № 4, ММГО "Драйв", Каховська Відкрита ліга КВН, член виконкому Г.Захарченко, Г.Гнатовський та В.Сухомлін.

aXMOm5k3ZKQ sLOZtTStQfA

cBCzOc3SJHc r-QkiZEpHHM