Учнівське самоврядування

"Будинок Книги"

Робота кипить и потроху народжується наш будиночок, одягаючи на себе весняні кольори…

 

А ось і перші мешканці «Будинку книги»

Книга Джеймса Бовена «Вуличний кіт на ім’я Боб», про те як кіт врятував життя людини.
Що робить людину людиною? Де взяти силу змінити власне життя – і знайти самого себе?
Два герої цієї книги – Джеймс Бовен, вуличний музикант, і Боб, вуличний кіт, - були бездомні і самотні, доки знайшли один одного.

Джеймс утратив сенс життя в тумані відчаю та безвиході, аж раптом у нього з’явився рудий хвостатий друг, який допоміг йому повірити в себе та в людей. Тепер «двох мушкетерів» - Боба і Джеймса – чудово знають не тільки лондонці, що зустрічають їх на вулицях і в метро, а й сотні тисяч людей з усього світу.

 

Ця книга була номінована на Британську національну книжкову премію у листопаді 2012 року. За результатами опитування до Всесвітнього дня книги в березні 2014 року книжка посіла сьоме місце в списку найбільш життєствердних творів для підлітків та стала світовим бестселерем.
У цій книжці чути голос надії. Ваше серце муркотітиме!

 

 

 

Ще одна мешканка «Будинку книги», придбана на гроші проекту, – книга Наріне Абгарян «Манюня»
«Манюня» — світла, пронизана сонцем і запахами східного ринку та напрочуд смішна розповідь про дитинство, про двох дівчаток-підлітків — Наріне і Манюню, про грізну й добру Ба — бабусю Манюні та про їхніх родичів, які постійно потрапляють у кумедні ситуації. Це те саме тепле, пустотливе і сповнене веселих пригод дитинство, що його кожна людина згадує, як найщасливіші миті життя.
«Хто б насмілився відмовити Ба в допомозі? Ніхто! Жити хотіли всі».
«Роза Йосифівна, - витягнулася Ба, - ветеран невдалого особистого життя, спадкова домогосподарка з предками-мільйонерами в анамнезі».
«Дядя Міша був однолюб. Виняткова для чоловіка якість, що ставить жирний хрест на його долі».

 

 

 

 

Перша книга-подарунок від відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради, яка стала світовим бестселером «Привіт, це Чарлі! або переваги сором’язливих» Стівена Чбоксі.
Історію сором’язливого американського підлітка Чарлі багато хто вперше дізнався із фільму “Переваги сором’язливих” із Еммою Вотсон. Цього року відома книжка Стівена Чбоскі вийшла в українському перекладі “Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих” у видавництві Рідна мова.
Знайомтеся, це Чарлі. Чарлі не з тих популярних хлопців, які із задоволенням ходять на вечірки, грають у футбольній команді та щотижня йдуть на побачення з новими дівчатами. Чарлі трохи інший.Він із задоволенням читає книжки, які йому рекомендує вчитель з літератури. Він намагається розібратися в почуттях до сестри свого єдиного друга. Він дуже переживає через нервові зриви, які з ним часом трапляються. Про все це він пише листи невідомому одержувачу, який його добре знає та зрозуміє…
Ця книга стала справжньою сенсацією, а згодом здобула культовий статус. Книга розійшлась тиражем більш ніж мільйон екземплярів, а згодом була й екранізована.
Головний посил книги для читача – «Будь фільтром, а не губкою!»