Учнівське самоврядування

Молодіжна акція "Обнімашки по-каховськи"

     9 квітня 2017 р. за ініціативою учнівського Парламенту ліцей та за підтримки відділу у справах молоді та спорту в центрі міста відбулась молодіжна акція "Обнімашки по-каховськи". На площі перед центральним універмагом діяв такий вже звичний для каховчан "Обнімальний патруль" від дівчат з ДНЗ "КПЛСП" та від вихованців - козачат військово-патріотичного клубу "Сокіл" (наставник Пашинський В’ячеслав), які вперше залучилися до подібної молодіжної акції.
     "Обнімальний патруль" поздоровляв каховчан з днем "каховських обнімашок" і пропонував бажаючим їх обійняти. Традиційно Станція юних техніків (директор Олена Сушко) виставили на продаж вироблені власноруч кружківцями СЮТ та небайдужими каховчанами подарунки вироби з різних матеріалів. Зароблені кошти пішли на благодійну акцію по захисту тварин.
     Оргкомітет акції також дякує всім небайдужим каховчанам і тим, хто безпосередньо залучився до її проведення: Сергію Кошелєву (Хотабич) і Олександру Муліку (ММГО "Драйв") та члену виконкому Галині Захарченко.