Учнівське самоврядування

Відкриття "Будинку книги"

25 квітня 2017 р. в холі ліцею відбувся один із основних заходів проекту - офіційне відкриття "Будинку книги". Все почалося із згадки, як народилась ідея та почався сам проект, потім учениці та працівники ліцею радували присутніх піснями, читали авторські вірші та прозу.
На свято також завітали і гості з книгами-подарунками, що поселилися у новій оселі: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, директор Станції юних натуралістів Олена Сушко, методист методичного кабінету відділу освіти Лідія Кушнір, представник районної бібліотеки Валентина Птиця, депутат міської ради Денис Цинський, представник Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше" Юлія Компанієць.
В продовження заходу був проведений літературний квест-подорож для команди шалених читачів "Крапка" – «Від маленького будинку книги до великого храму науки», який підготувала і провела бібліотекар ліцею Ганна Богданова.
Після завершення всі учасники зібралися на солодкий стіл, ділитися враженнями, та обговорювати хто яку книгу взяв почитати першою і що б ще хотілось прочитати.


Величезне дякуємо усім, хто приймав участь у цьому заході!

g3CznJjbvf4 NX5AE gMvPs

v0oIJ9leOL4 ZO0BpgisckY V3CNTehm1rQ